PUBLIKACJE

Czytaj – bądź na bieżąco

Brama segmentowa – sposób działania i zalety
Ciekawe

Brama segmentowa – sposób działania i zalety

Budowa infrastruktury przemysłowej wiąże się z dużymi kosztami oraz wieloma wyborami. Jednym z takich wyborów może być wybór bramy np. do stanowisk przeładunkowych. Na jaki rodzaj bramy powinniśmy się zdecydować aby była funkcjonalna i dobrze wyglądała? Z pomocą przychodzi brama segmentowa.

Brama segmentowa – sposób działania

Brama segmentowa otwiera się pionowo w górę, przez co nie będzie zabierać nam cennego miejsca przed jak i za bramą. Podczas otwierania jej segmenty mogą być kierowane płasko pod stropem, pionowo lub równolegle do skośnego dachu.

Brama segmentowa – zalety

Tak jak zostało napisane wcześniej brama segmentowa to dobry sposób na zaoszczędzenie miejsca w firmie. Warto zaznaczyć, że wiele bram jest oznaczonych certyfikatami bezpieczeństwa. Dodatkowo bramę można wyposażyć w drzwi przejściowe, przez co nie trzeba będzie jej otwierać aby dać ludziom możliwość przejścia. Jeżeli zdecydujemy się na bramę sterowaną napędem, to do naszej bramy zostanie dodana fotokomórka która sprawia, że brama automatycznie cofnie się po napotkaniu przeszkody. Jeżeli interesuje nas zakup, to warto sprawdzić ofertę firmy bramy w Tychach.