PUBLIKACJE

Czytaj – bądź na bieżąco

Rolety podtynkowe – czym różnią się od innych rolet?
Ciekawe

Rolety podtynkowe – czym różnią się od innych rolet?

Rolety to bardzo często wybierane elementy, których zadaniem jest ochrona budynku przed włamaniem lub aktami wandalizmu. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów rolet, lecz to rolety podtynkowe są szczególnie często wybierane. Czym różnią się od innych rolet?

Unikalność rolet podtynkowych

Rolety podtynkowe charakteryzują się przede wszystkim wysokim poziomem estetyki. Wynika to z tego, że skrzynka do której roleta się zwija, ukryta jest pod elewacją budynku. Ich konstrukcja zapewnia bardzo dobry stopień izolacji termicznej. Dzięki czemu, podczas zimy zatrzymają ciepłe powietrze w środku budynku, a podczas lata zapobiegną nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia. Warto również dodać, że charakteryzują się one dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu skutecznie zabezpieczą budynek przed próbami włamań.

Jeżeli interesuje was zakup i montaż rolety podtynkowych, to najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty firmy Bramotechnika. Od wielu lat specjalizują się w sprzedaży rolet, dzięki czemu ich produkty oraz obsługa klienta, są na bardzo wysokim poziomie.