PUBLIKACJE

Czytaj – bądź na bieżąco

System wave i jego specyfika
Dom i ogród

System wave i jego specyfika

Nikt nie lubi bałaganu, a zasłony, które nie układają się ładnie, nie powinny nawet wisieć na oknie. Oczywiście, teoria i praktyka nie zawsze idą ze sobą w parze, a nieporządek na oknie jest dość częstym zjawiskiem.

Na szczęście, teraz możemy to zmienić.Z pomocą przychodzi nam system wave sprawiający, że fale układają się same, a modelowanie firanek staje się wspomnieniem, do którego wraca się z niedowierzaniem.

Rozwiązanie to jest obecne na polskim rynku już od kilku lat, a osoby, które korzystają z niego nie ukrywają, że nie wyobrażają już sobie sytuacji, w której miałyby postępować inaczej. System bazuje na suwakach oczkowych i taśmie. Suwaki łączy się ze sobą specjalnym sznurkiem, już na etapie produkcji systemu dba się też o to, aby były ułożone w jednakowych odległościach. Potem wystarczy już przyszyć taśmę do tkaniny korzystając z systemu kieszonek, do których wpinane są specjalne haczyki. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie trzeba obawiać się, że zasłona lub firana będzie nieustannie sprawiać wrażenie zawieszonej niestarannie i mało efektownie.