PUBLIKACJE

Czytaj – bądź na bieżąco

Nifty - gdzie najlepiej wykonać badanie?
Zdrowie i uroda

Nifty – gdzie najlepiej wykonać badanie?

Decyzja o wykonaniu badań genetycznych w ciąży nie jest łatwa. Problemem nie jest jednak ewentualny brak wiary w ich możliwości. Tym, co stanowi wyzwanie, jest znalezienie takiego testu, który będzie nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim – bezpieczny. Na szczęście, dziś nie jest to już aż tak trudne zadanie, jak jeszcze kilka lat temu.

Także w Polsce można już wykonać badanie Nifty – szybkie, nieinwazyjne, a przy tym tak samo dokładne, jak inwazyjne badania prenatalne. Przyszli rodzice coraz częściej zastanawiają się więc przede wszystkim nad tym, gdzie zrobić Nifty chcąc mieć pewność, że będzie to właśnie ten wysoko ceniony test.

Jeśli nie chce się natknąć się na jedną z wielu podróbek testu, jedną z najlepszych opcji wydaje się odwiedzenie polskiej strony producenta. To najbardziej wiarygodne źródło informacji na temat Nifty, strona ma jednak również dodatkową zaletę. Zawiera informacje na temat ośrodków, w których wykonuje się badanie Nifty. Można na niej zatem znaleźć jedynie sprawdzone adresy placówek w całym kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły – testnifty.eu.