PUBLIKACJE

Czytaj – bądź na bieżąco

Jakie baterie łazienkowe zmniejszą rachunki za wodę?
Dom i ogród

Jakie baterie łazienkowe zmniejszą rachunki za wodę?

Gdy mówimy o wyposażeniu pomieszczeń takich, jak łazienka i kuchnia, coraz częściej zwracamy uwagę na kwestie związane z oszczędzaniem wody. W kuchni wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym będziemy jej zużywać mniej nie jest skomplikowane. Przeważnie wystarczy zakup zmywarki do naczyń, aby odciążyć domowy budżet. W łazience pomóc może odpowiednio dobrana bateria.

Jakie baterie oszczędzają wodę?

Wśród baterii przeznaczonych do łazienki i znanych z tego, że obniżają rachunki za wodę, na pierwszy plan wysuwają się modele termostatyczne. Ich atutem jest to, że pozwalają na utrzymanie temperatury wody na pożądanym przez nas poziomie, co jest nie tylko ekologiczne, ale również korzystne dla bezpieczeństwa domowników. O sporych oszczędnościach związanych ze zużyciem wody można jednak mówić także w kontekście baterii łazienkowych bezdotykowych. To właśnie one są jednym z tych rozwiązań, które szczególnie często wykorzystuje się w miejscu publicznym. Coraz lepiej sprawdzają się jednak również w warunkach domowych, zwłaszcza jako baterie umywalkowe.

Nie wiecie jak urządzić swoją łazienkę? Szukacie inspiracji oraz porad? Sprawdźcie ofertę salonu Mera – łazienki mera.eu.